קניית קישורים

קניית קישורים – כי קישורים משנים את כללי המשחק!

קניית קשורים מתאימה לכל מי שרוצה לעקוף את המתחרים בדרך לעמוד הראשון בתוצאות הדירוג של גוגל. קניית קישורים זוהי פרקטיקה מאוד מקובלת בעולם הקידום פרקטיקה שבה אתה רוכש, בתשלום, קישורים חיצוניים לאתר כדי לסייע לו להתקדם בדרך אורגנית בדירוג התוצאות של מנועי החיפוש.

למה צריך בכלל קישורים?

קידום אתרים בגוגל זהו תהליך המורכב ממספר פעולות ומספר מרכיבים כמו תוכן לאתר, אופטימיזציה, היבטים טכניים, חוויית משתמש ועוד, כשאחד המרכיבים המשמעותיים לקידום הוא הקישורים החיצוניים המפנים אל האתר שלכם.

בכל אחד מהפרמטרים השונים המסייעים לקידום האתר אפשר לטפל לבד, אתם יכולים לכתוב תוכן איכותי ומדהים, אתם יכולים לבצע אופטימיזציה מוצלחת לאתר, להעניק לגולש חווית משתמש, אך בנייה של קישורים אתם לא יכולים לעשות לבד. כדי לבנות קישורים אתם צריכים לשתף פעולה עם אתרים שיפנו אל האתר שלכם קישורים איכותיים.

יש דרכים שונות לקבל קישורים חיצוניים, אתם יכולים להחליף קישורים עם עמיתים או גם מתחרים, אתם יכולים להתארח בבלוגים או באתרים העוסקים בתחום הנושק לתחום שלכם, לכתוב מאמר אורח ולהוציא קישור ועוד, אך סביר להניח שבכל אחת מהדרכים האלו לא תצליחו להוציא קישורים משמעותיים ואיכותיים.

קניית קישורים תחסוך לכם זמן יקר. אתם לא תצטרכו לתור אחרי אתרים מתאימים ולנהל אתם משא ומתן מייגע ומתיש על החלפת קישורים, מו"מ שלא תמיד מסתיים בהצלחה, אתם גם יכולים לבנות רשת אתרי תמיכה ולהוציא מהם קישורים, אבל זה ייקח לכם הרבה זמן לבנות את אתרי התמיכה, למלא אותם בתכנים, לבצע להם אופטימיזציה ואז להמתין מספר חודשים עד שגוגל יכיר את האתרים שלכם ויאנדקס אותם. לעומת זאת, בקניית קישורים תוכלו לרכוש קישור מאתרים סמכותיים ורציניים בתוך פרק זמן קצר ולנצל את הזמן שנחסך לקדם את האתר בדרכים נוספות.

קניית קישורים מאפשרת לכם להוציא קישורים לאתר שלכם מאתרים חזקים וסמכותיים. כאשר אתם קונים קישורים לא תידרשו לנהל משא ומתן מתיש עם פורטלים ומגזינים רבי עוצמה לצורך החלפת קישורים וגם לא עם מקדמי אתרים או עם בעלי אתרים רלוונטיים. כאשר אתם קונים קישורים אתם מחליטים היכן יוטמע הקישור, מה יהיה הנושא של המאמר שממנו יוצא הקישור ומה יכיל התוכן, אתם תחליטו על אורך התוכן, על איכות התוכן, אתם תבחרו את התמונות ועוד.

אתם לא חייבים שיהיו לכם נכסים דיגיטליים שתידרשו לבנות ולתחזק כל הזמן כדי להוציא קישורים. בעלי האתר שימכור לכם את הקישור יעשה זאת בעבורכם. הוא יבנה את הנכס הדיגיטלי, יתחזק ויעדכן אותו כל הזמן בתכנים חדשים ומעניינים, יקדם את האתר וימשוך אליו תנועה רבה של גולשים.

מלבד כסף, אתם לא תידרשו לתת שום דבר בתמורה. אף אחד לא ידרוש מכם להוציא מהאתר שלכם קישור אליו, אף אחד לא יבקר את התכנים שלכם, תוכלו לכתוב כל מאמר אשר ייצג את עולם הערכים שלכם בלי להתחשב בעולם הערכים של בעל האתר ועוד. יש אתרים שבהם תוכלו להטמיע מאמרים עם קישורים שאתם כתבתם ויש אתרים שיציעו לכם גם שירות של כתיבת מאמרים.

איך אפשר לדעת מהו קישור איכותי?

הרשת מלאה בקישורים היוצאים מאתרים שונים, אך בהכללה גסה אפשר לומר כי רוב הקישורים אינם קישורים איכותיים, כלומר קישורים שלא ישפיעו על קידום האתר שלכם. כדי לדעת האם הקישור שאותו אתם עומדים לרכוש הוא אכן קישור איכותי וחזק כדאי לשים לב לגורמים הבאים:

רלוונטיות – ככל שהקישור מתבצע בין אתרים רלוונטיים וקרובים בתחומי העיסוק שלהם, כך הקישור היוצא ייחשב לקישור איכותי וחזק יותר. אם אתם, למשל, עוסקים בנושאי תיירות, קישור שיצא מאתר המתאר את האטרקציות הרבות המחכות למטייל ברומא ייחשב לקישור רלוונטי וחזק. לעומת זאת אם עורך דין יפנה לאתר שלו קישור מאתרי תיירות, הקישור לא יהיה רלוונטי והשפעתו על קידום האתר תהיה מועטה, אם בכלל.

סמכות – ככל שהאתר שמנו יצא הקישור יהיה סמכותי ובעל תנועה רבה יותר, כך גם הקישור יהיה קישור חזק והשפעתו על קידום האתר תהיה מירבית.

תוכן – לאיכות של המאמר שממנו יוצא הקישור יש השפעה על חוזקו של הקישור. אתר עם תוכן איכותי, קריא וזורם הכתוב ללא שגיאות תחביר וניסוח, ימשוך אליו גולשים רבים וישאיר אותם באתר. כאשר גוגל רואה שהגולש נשאר באתר, הוא מתייג אותו כאתר סמכותי וחזק ומעניקה עדיפות לקישורים היוצאים ממנו.

למה כדאי גם לכם לקנות קישורים מ- yousell

  • הקישורים היוצאים מאתרי רשת yousell נחשבים לקישורים חזקים וסמכותיים. יש לנו מבחר גדול של אתרים במגוון גדול של תחומים ואנו יכולים להציע לכם את האתרים המתאימים ביותר, אתרים שיעשו היטב את העבודה.
  • כל קישור יוצא מדף רלוונטי לתחום שבו אתם עוסקים.
  • כל אתר מעוצב ומעניק חווית משתמש נהדרת.
  • הקישורים יוצאים מאתרים הבנויים בהיררכיה ובסדר הנכון.
  • אנו משתמשים בתכנים מקורים, לא משוכתבים ולא מועתקים.
  • האתרים שלנו אינם רשת של אתרים, הם אתרים נפרדים, כל אתר יושב על דומיין ייחודי וותיק.
  • אצלנו תקבלנו שירות מקצועי במחיר מנצח. אנו רוצים שתהיו מרוצים ותחזרו אלינו שוב ושוב, ולכן את מציעים שירות של קניית קישורים במחירים הוגנים ואטרקטיביים!

 

© כל הזכויות שמורות - YOUSELL. אין להעתיק תוכן ללא אישור מפורש מבעל האתר